Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'rovernet'@'localhost' (using password: NO) in /home/rovernet/public_html/cioclovina.org/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/rovernet/public_html/cioclovina.org/wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152
Centrul Scout Cioclovina | Inscrieri Castra Exploratorum Free songs

Inscrieri Castra Exploratorum

Lista finala a participantilor inscrisi la campul “Castra Exploratorum” – participantii confirmati (cu avansul platit) sunt marcati in portocaliu.

2-11 August Centrul Local Nume Patrula Ramura de varsta
1 Braila

Victor Gheoca

ExploBraila Exploratori
2 Braila

Maria Duna

ExploBraila Exploratori
3 Braila

Andreea Zotinca

ExploBraila Exploratori
4 Braila

Diana Dragomir

ExploBraila Exploratori
5 Braila

Sabin Nicolae Margarit

ExploBraila Exploratori
6 Braila

Florentina Stefanescu

ExploBraila Exploratori
7 Braila

Filoteea Moldovan

ExploBraila Exploratori
8 Braila

Liana Chirita

ExploBraila Exploratori
9 Braila

Madalina Rosca

ExploBraila Exploratori
10 Braila

Alina Croitoru

ExploBraila Exploratori
11 Constanta

Adina Dragan

Sea Scout Exploratori
12 Constanta

Gabriel Dumitru

Sea Scout Exploratori
13 Constanta

Lia Stefania Stiubei

Sea Scout Exploratori
14 Constanta

Eugen Craiu

Sea Scout Exploratori
15 Constanta

Daniel Costache

Sea Scout Exploratori
16 Constanta

Alina Miu

Sea Scout Exploratori
17 Constanta

Dragos Chisis

Sea Scout Exploratori
18 Constanta

Daniel Voicu

Sea Scout Lideri
19 Craiova

Andreea Stanescu

Magellan Exploratori
20 Craiova

Amelia Popa

Magellan Exploratori
21 Craiova

Ada Emilia Iordache

Magellan Exploratori
22 Dimancescu Bucuresti

Mihai Tudosie

Vulturii de Foc Seniori
23 Dimancescu Bucuresti

Andreea Gheorghiescu

Vulturii de Foc Exploratori
24 Dimancescu Bucuresti

Theodora Sandu

Vulturii de Foc Exploratori
25 Dimancescu Bucuresti

Andrei Simion Zanescu

Vulturii de Foc Exploratori
26 Dimancescu Bucuresti

Maria Ungureanu

Vulturii de Foc Exploratori
27 Dimancescu Bucuresti

Ioana Casandroiu

Vulturii de Foc Exploratori
28 Dimancescu Bucuresti

Irina Ariana Feteanu

Vulturii de Foc Exploratori
29 Dimancescu Bucuresti

Alexandra Terteleac

Vulturii de Foc Exploratori
30 Dimancescu Bucuresti

Andra Marin

Vulturii de Foc Exploratori
31 Dimancescu Bucuresti

David Ionel Tataru

Vulturii de Foc Exploratori
32 Dimancescu Bucuresti

Alexandru Popa

Vulturii de Foc Exploratori
33 Dimancescu Bucuresti

Gabriela Trandafir

Vulturii de Foc Lideri
34 Pucioasa

Elena Iulia Ditoiu

Viermii Razboinic Lideri
35 Pucioasa

Robert Alexandrescu

Viermii Razboinici Exploratori
36 Pucioasa

Dragos Ioan Paul Lucian

Viermii Razboinici Exploratori
37 Pucioasa

Rares Ionut Atanasiu

Viermii Razboinici Exploratori
38 Pucioasa

Andreea Atanasiu

Viermii Razboinici Exploratori
39 Pucioasa

Flavius Mija

Viermii Razboinici Exploratori
40 Sapatino Iasi

Dana Georgiana Apostol

Cliff Jumpers Exploratori
41 Sapatino Iasi

Andreea Sabina Apostol

Cliff Jumpers Exploratori
42 Sapatino Iasi

Dorin Hanganu

Cliff Jumpers Lideri
43 Seini

Gabriela Pop

Capsunelele Exploratori
44 Seini

Maria Carmen Pop

Capsunelele Exploratori
45 Seini

Beatrice Bolonyi

Capsunelele Exploratori
46 Seini

Nicu Romaniuc

Lideri
47 Seini

Mihaela Romaniuc

Lideri
48 Seini

Andrea Rusz

Capsunelele Exploratori
49 Valea Lupului

Eddy Constantin Hilitanu

Hakuna Matata Exploratori
50 Valea Lupului

Iosif Rafael Martonca

Hakuna Matata Exploratori
51 Valea Lupului

Stefan Cojocaru

Hakuna Matata Exploratori
52 Valea Lupului

Calin Gabor

Hakuna Matata Exploratori
53 Valea Lupului

Razvan Herghiligiu

Hakuna Matata Lideri
54 Valea Lupului

Mihaela Adelina Baciu

Hakuna Matata Exploratori
55 Valea Lupului

Alexandru Maria Dimitriu

Hakuna Matata Exploratori
11-20 August Centrul Local Nume Patrula Ramura de varsta
1 Braila

Cristian Miler

ExploBraila Exploratori
2 Brasov

Marie Iorga

Virgil Onitiu Seniori
3 Bucuresti – Alb

Veronica Georgiana Degeratu

Lazar Exploratori
4 Bucuresti – Alb

Irina Mirea

Lazar Exploratori
5 Craiova

Bogdan Paun

Kon Tiki Exploratori
6 Craiova

Irina Musa

Kon Tiki Exploratori
7 Craiova

Daria Teau

Kon-Tiki Exploratori
8 Craiova

Anca Popa

Kon-Tiki Exploratori
9 Craiova

Anda Popa

Kon-Tiki Exploratori
10 Craiova

Iulia Popa

Kon-Tiki Exploratori
11 Craiova

Mihai Costachescu

Kon-Tiki Exploratori
12 Craiova

Lucia Apostol

Kon-Tiki Exploratori
13 Craiova

Andrei Halasiu

Kon-Tiki Exploratori
14 Craiova

Alexandra Grigorie

Kon-Tiki Exploratori
15 Dimancescu Bucuresti

Delia Ionescu

Vulturii de Foc Exploratori
16 Dimancescu Bucuresti

Victor Stoica

Vulturii de Foc Exploratori
17 Dimancescu Bucuresti

Ioana Toda

Vulturii de Foc Exploratori
18 Dimancescu Bucuresti

Adela Dobre

Vulturii de Foc Exploratori
19 Dimancescu Bucuresti

Laura Rusu

Vulturii de Foc Exploratori
20 Dimancescu Bucuresti

Oana Mosoia

Vulturii de Foc Exploratori
21 Dimancescu Bucuresti

Adrian Ionescu

Lideri
22 Giurgiu

Valeriu Dospia

Caramida Exploratori
23 Giurgiu

Bogdan Petcu

Caramida Exploratori
24 Giurgiu

Andrei Serban

Caramida Exploratori
25 Giurgiu

Andreea Bocris

Seniori
26 Giurgiu

Marielena Adriana Neamtu

Caramida Exploratori
27 Giurgiu

Alin Paraschiv

Caramida Exploratori
28 Giurgiu

Nicoleta Malaeru

Caramida Exploratori
29 Giurgiu

Catalin Joita

Lideri
30 Giurgiu

Adina Theodora Chiru

Caramida Exploratori
31 Hunedoara

Rovenna Antonia Prisecaru

Floare de Crin Temerari
32 Hunedoara

Teodora Frunza

Floare de Crin Temerari
33 Hunedoara

Andreea Osnaga

Hakuna Matata Exploratori
34 Hunedoara

Alexandra Damian

Hunedoara Exploratori
35 Hunedoara

Alexandra Maria Borita

Hunedoara Exploratori
36 Hunedoara

Carla Cerciu

Hunedoara Exploratori
37 Hunedoara

Radu Buzea

Hunedoara Lideri
38 Hunedoara

Ioana Covaciu

Hunedoara Temerari
39 Hunedoara

Alexandra Varga

Hunedoara Temerari
40 Hunedoara

Bogdan Beica

Hunedoara Temerari
41 Pascani

Irina Alexandra Petrea

Balooony Temerari
42 Pascani

Teona Cornea

Balooony Temerari
43 Pascani

Andrei Togan

Balooony Temerari
44 Pascani

Maria Grigoriu

Balooony Temerari
45 Pascani

Madalina Manolache

Balooony Temerari
46 Pascani

Mihai Serban

Balooony Temerari
47 Pascani

Gabriel Serban

Balooony Temerari
48 Pascani

Ruxandra Popovici

Balooony Temerari
49 Pascani

Andreea Poputoaia

Balooony Temerari
50 Pascani

Dan Mihai Curcudel

Balooony Lideri
51 Pascani

Roberta Serban

Balooony Exploratori
52 Pascani

Oana Florentina Andrei

Balooony Exploratori
53 Rm. Valcea

Nicolae Almasi

  Lideri
54 Rm. Valcea

Ana Maria Marinoiu

Mojo Jojo Exploratori
55 Rm. Valcea

Bianca Maria Busaga

Mojo Jojo Exploratori
56 Rm. Valcea

Catalin Epure

Mojo Jojo Exploratori
57 Rm. Valcea

Laura Florina Ungureanu

Mojo Jojo Exploratori
58 Sapatino Iasi

Madalina Nica

Cliff Jumpers Exploratori
59 Sapatino Iasi

Alexandra Cornea

Cliff Jumpers Exploratori
60 Sapatino Iasi

Bogdan Mogos

Cliff Jumpers Exploratori
61 Sapatino Iasi

Bianca Elena Murgoci

Cliff Jumpers Exploratori
62 Sapatino Iasi

Maria Albu

Cliff Jumpers Exploratori
63 Sf. Anton Iasi

Mircea Alexandru Popovici

Piropopircanitele focoase Exploratori
TOP